Email

info@luxmall-ks.com

Lokacioni

Bislim Bajgora - Mitrovicë

QENDRA TREGTARE LUX MALL

Vendi i familjës tuaj

Për të shijuar një përvojë blerjeje të shkëlqyer dhe të bëni pjesë në një atmosferë të veçantë, Lux Mall është vendi ku stili dhe kualiteti takohen.

0 m2 +

Hapësirë

0 +

Vizitor në 3 muajt e fundit

Qendra Tregtare më e madhe në Mitrovicë.

Me mbi 12.000m² hapësirë, Lux Mall sjell tek ju një eksperiencë blerjeje të jashtëzakonshme në qytetin e Mitrovicës. Kjo qendër tregtare është e pozicionuar si qendra më e madhe tregtare në qytet, duke ofruar mbi 12.000 metra katrorë hapësirë tregtare për vizitorët e saj.

Brendet

Njihuni me brendet

Në Lux Mall numërojm më shumë se 17+ Brende, dyqane kto të cilat ofrojn veshmbathje, aksesorë dhe restaurante ekskluzive.

Gati për të transformuar biznesin tuaj?
Na kontaktoni sot!

Ne kemi hapësirë për biznesin tuaj, andaj nëse dëshironi ti bashkoheni familjes tonë të madhe, na kontaktoni tani dhe bëhuni pjesë e jona.

Pse të na zgjidhni ne

Lider në inovacion, cilësi dhe shërbim ndaj klientit.

Lux Mall angazhohet për të ofruar një eksperiencë blerjeje të jashtëzakonshme duke sjellë bashkë të gjitha elementët e nevojshëm për të kënaqur klientët e saj. Misioni ynë është të krijojmë një ambient tërheqës dhe të përshtatshëm për të gjithë vizitorët, duke ofruar një gamë të gjerë të produkteve dhe shërbimeve cilësore.

Vizioni i Lux Mall është të bëhet qendra tregtare më e pëlqyer dhe e njohur në rajon, duke qenë lider në inovacion, cilësi dhe shërbim ndaj klientit. Ne synojmë të krijojmë një
destinacion tërheqës dhe të
modernizuar, ku blerësit gjejnë kënaqësi dhe komoditet në çdo vizitë. Vizioni ynë është të jemi pjesë e komunitetit, duke kontribuar në zhvillimin ekonomik dhe kulturor të qytetit të Mitrovicës
dhe rrethit të saj.

Galeria

Disa nga momentet në Lux Mall

Këtu ndajm me ju disa nga momentet dhe aktivitetet që janë në Lux Mall

Prova është në fjalët e klientëve tanë

Disa prej komenteve te cilat i kemi marr nga faqja jonë zyrtare ne Google.

5/5

Small but great mall. Contains everything you need. Toilet clean. Air-conditioned mall. Parking spot. Clothes are of good quality. Payment by EC card / credit card possible.

K. J.

Client

5/5

It’s a great place to go shopping. Recommendation.

Vesko

Client

4/5

extra, good selection and big discount

D.K.

Client

Our Blog

Stay Informed with Our Blog

Maecenas pellentesque, massa nec pretium pellentesque, magna sed sapien finibus nulla ut maximus.

Scroll to Top